Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Чашка алмазна "Turbo" призначена для шліфування бетону, граніту, мармуру, цегли, каменю.
- Цей тип чашки рекомендується для чистової обробки, коли необхідно отримати гладку та рівну поверхню.
- Допускається застосовувати для зняття фаски на мармуровій і гранітній плиті.
- Призначена для зняття тонкого шару матеріалу.
- Під час роботи контролюйте силу притискання чашки до оброблюваної поверхні.
- Високий ресурс.
Основні характеристики |
|
| Діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Тип | турбо |
| Висота сегмента | 5 мм |
| Кількість сегментів | 36 шт. |
| Основа | штамповане |
| Матеріал оброблення | бетон, камінь, мармур, граніт, цегла |
Параметри паковання |
|
| Довжина в пакованні | 195 мм |
| Ширина в пакованні | 155 мм |
| Висота в пакованні | 30 мм |
| Вага | 0.758 кг |
| Штрихкод | 4044996109961 |
Дивіться інші наші лоти, багато чого цікавого.
Наш інтернет-магазин https://matrix1.com.ua/
У наявності понад 6000 найменувань інструмента
Можливе відправлення накладеним платіжом.
Всі посилки ми пакуємо самі — вам не треба платити за паковання перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dedra |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Чашка |
- Ціна: 425 ₴


Основні характеристики
Параметри паковання