Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
- Чашка алмазна "Двохрядна" призначена для інтенсивного грубого зачищення бетону, мармуру, каменю, цегли, граніту.
- Цей тип чашки рекомендується для зняття товстих шарів бетону, видалення швів і напливів після опалубки.
- У разі потреби зняття товстого шару матеріалу оброблення проводити за кілька проходів.
- Рекомендується для чорнового оброблення, створення шорсткої поверхні, для подальшого нанесення штукатурки, шпаклівки, будівельного клею.
- Під час роботи контролюйте силу притискання чашки до оброблюваної поверхні, також використовуваний електроінструмент має бути достатньою потужністю.
- Високий ресурс.
- Для великих обсягів робіт.
Основні характеристики |
|
| Діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Тип | дворядна |
| Висота сегмента | 5 мм |
| Кількість сегментів | 22 шт. |
| Основа | штамповане |
| Матеріал оброблення | бетон, камінь, мармур, граніт, цегла |
Параметри паковання |
|
| Довжина в пакованні | 155 мм |
| Ширина в пакованні | 200 мм |
| Висота в пакованні | 30 мм |
| Вага | 0.678 кг |
| Штрихкод | 4044996109985 |
Дивіться інші наші лоти, багато чого цікавого.
Наш інтернет-магазин https://matrix1.com.ua/
У наявності понад 6000 найменувань інструмента
Можливе відправлення накладеним платіжом.
Всі посилки ми пакуємо самі — вам не треба платити за паковання перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dedra |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Чашка |
- Ціна: 418 ₴


Основні характеристики
Параметри паковання