Магнітний контакт Kaiser HК-6021 — діаметром 50 мм забезпечує зручне прокладання заземлювального кабелю, а завдяки магніту силою 3 кг він здатний передавати струм до 300 А.
- Магнітна клема заземлення призначена для приєднання (заземлення) нульового дроту до зварювальної сталевої деталі за струмів до 300 А.
- Для точнішої фіксації, а також для зручного встановлення та зняття клеми передбачена ручка.
- Вирізняється малими габаритами та простотою приєднання.
- Може бути використана в місцях, де кріплення затискачем маси є незручним і громіздким.
- Зварювальний струм — до 300 А.
- Усилие на отрыв - 3 кг.
- Діаметр — 5 см.

Зараз Kaiser — це один з основних виробників зварювального обладнання для побутового або напівпрофесійного застосування. Обладнання бренда Kaiser — це ідеальне поєднання надійності, високої якості, гарної продуктивності та доступної ціни. Крім того, компанія Kaiser продовжує активно та динамічно розвиватися, постійно розширюючи дилерську мережу, виходячи на нові ринки, у планах також і розширення асортименту продукції, що випускається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
- Ціна: 150 ₴




