
- Готово до відправки
- Код: 13802
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 15:00 Вівторок 08:30 - 15:00 Середа 08:30 - 15:00 Четвер 08:30 - 15:00 Пʼятниця 08:30 - 15:00 Субота 10:00 - 14:00 Неділя 10:00 - 14:00 * Час вказано для регіону: Україна, Миколаїв
- +380 (73) 161-53-72Оператор + Viber+380 (96) 033-25-16ОператорОператорпл. Леонтовича, 7, магазин 42. У воєнний час працюємо з 9:00 до 15:00, Миколаїв, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Змінна торцева головка підвищеної зносостійкості з битою-вставкою.
Головка має посадочне місце для приєднувального квадрата 1/4.
Призначена для ефективного монтажу болтових з'єднань з внутрішнім профілем HEX.
Особливості
- Головка виготовлена з хромованадіевой стали
- Біта виготовлена зі сталі S2
- Матове покриття хромоникелевое
Переваги
- Антикорозійне покриття
- Антиковзні насічки
- Витримує високі навантаження при роботі
Комплектність
- Головка з битою вставкою T10 - 1 шт.
Основні характеристики |
|
| Бренд | STELS |
| Тип наконечника | T10 |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |
| Довжина головки | 37 мм |
| Марка стали | CrV |
| Призначення | для автомобіля |
| Особливості | з вставкою |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Країна бренду | Німеччина |
Параметри упаковки |
|
| Тип упаковки | без упаковки |
| Довжина в упаковці | 37 мм |
| Ширина в упаковці | 12 мм |
| Висота в упаковці | 12 мм |
| Вага | 0.021 кг |

Основні характеристики
Параметри упаковки