ОПИС
- Екстрактори призначені для витягання обламаних шпильок і болтів із правою різзю.
- Перед витяганням обломок шпильки (болта) засвердлюється.
- Комплектація 5 екстракторів для шпильок болтів: No 1 (3-6 мм), No 2 (6-8 мм), No 3 (8-11 мм), No 4 (11–14 мм), No 5 (14–18 мм).
Основні характеристики |
|
| Бренд | SPARTA |
| Марка стали | вуглецева сталь 45 |
| Різь витягуваного гвинта | М3-М18 |
| Довжина екстрактора | 53 - 86 мм |
Параметри паковання |
|
| Довжина в пакованні | 90 мм |
| Ширина в пакованні | 18 мм |
| Висота в пакованні | 172 мм |
| Вага | 0.135 кг |
Найменування торгової марки Sparta символізує дух «спартанського виховання». Завдяки розумному підходу до реалізації другорядних характеристик інструмент Sparta зберігає необхідний рівень функціональності за мінімальної вартості.
Продукція торгової марки Sparta розробляється спеціально з урахуванням вимог масового покупця, розрахована на виконання нескладних ремонтних робіт удома, на дачі, в автомобілі. Інструмент Sparta доступний кожному та стане в пригоді в будь-якому господарстві.
Дивіться інші наші лоти, багато чого цікавого.
Наш інтернет-магазин https://matrix1.com.ua/
У наявності понад 6000 найменувань інструмента
Можливе відправлення накладеним платіжом.
Всі посилки ми пакуємо самі — вам не треба платити за паковання перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 110 ₴









Основні характеристики
Параметри паковання